Jak jsem se zamiloval do vaporizace díky vaporizéru PAX 3

Jak jsem se zamiloval do vaporizace díky vaporizéru PAX 3

Sponzorovaný článek od společnosti VapeFully, která zpracovala veškerý obsah tohoto článku. Cílem článku je seznámení s vaporizací a seznámení s možností nákupu kvalitního vaporizéru u ověřeného prodejce.

Velmi dlouho jsem byl velkým nepřítelem vaporizace. Byl jsem toho názoru, že její účinky jsou slabší než u klasického kouření, přičemž samotné vaporizéry mi připadaly nejenom neefektivní, ale i neskutečně předražené. Po několika týdnech s vaporizérem PAX 3 jsem však nucen tento názor přehodnotit. Vaporizace je mnohem lepší než kouření! Ale potřebujete na ni zkrátka kvalitní přístroj.

Má první zkušenost s vaporizací byla dost typická, slyšel jsem o ní, ale nikdy jsem neměl příležitost si ji vyzkoušet. Pak jsem na internetu uviděl svého času dost populární „vaporizér“ propagovaný jedním ze slavných rapperů- Snoop Dogg G Pen. Zlákaly mě možné výhody inhalace bez kouře, dlouho jsem neváhal a toto zařízení jsem si pořídil. A zažil jsem velké zklamání. Tento přístroj byl nejenom nevalné kvality, ale jeho fungování mě úplně odradilo. Výsledek nic moc, chuť měla být skvělá a já cítil jen pachuť plastu. Po neúspěšném, i když dost drahém pokusu jsem si na dlouhou dobu na vaporizaci ani nevzpomněl. Když jsem od e-shopu VapeFully dostal nabídku otestovat údajně geniální PAX 3 vaporizer a popsat své dojmy, byl jsem nejdříve velmi skeptický. Nakonec jsem ze zvědavosti po krátkém průzkumu na internetu souhlasil.

Přenosný vaporizér PAX 3 ve zlaté barvě

První dojmy z vaporizéru PAX 3

Hned na další den se v naší redakci objevil kurýr a na stole mi přistál menší balíček. Vyndal jsem z něj krabičku s vaporizérem PAX 3, zběžně jsem si ji prohlédl (vypadala pěkně) a vložil ji do tašky.

Když jsem si večer sedl k testování, nejdříve jsem nevěděl, odkud začít, protože v krabičce byla spousta různých součástek. Pomocí návodu a videí na YouTube se mi ale za pár minut povedlo zjistit, co a jak. Naplnil jsem PAX 3 velmi jemně pomletou sušinou a začal jsem inhalovat.

První překvapení: pára z vaporizéru byla vynikající! Krásně voňavá a cítil jsem jemné aroma terpenů.

Druhé překvapení: PAX 3 mě dostal na kolena, i když jsem do něj vložil o něco méně, než běžně používám u svých kouzelných cigaret. První dojem byl tedy hodně pozitivní.

Během několika následujících týdnů jsem objevoval další příjemné stránky tohoto zařízení. Jaký je tedy PAX 3? Tak především je velmi malý, elegantní a po vizuální stránce krásný, toho si lze povšimnout hned po vyndání z krabičky. Hladce vyleštěný hliníkový plášť se leskne a třpytí, což zařízení dodává elegantní vzhled. Ale opravdu překvapeni budete, až když začnete z něho kouřit – pára je velmi chutná a silná, ale zároveň ve srovnání s kouřem velmi jemná. Inhalace pomocí PAX 3 je opravdové potěšení.

PAX 3, vaporizér budoucnosti?

Neobyčejné je i množství technologií, které se podařilo vložit do tak malého zařízení. PAX 3 disponuje gyroskopem a detekuje rty na náustku, díky čemuž „ví“, že právě neinhalujeme a tehdy se začíná ochlazovat, takže se nepromarní obsah komory. Má mnoho funkcí, např. zobrazení stavu nabití baterie pomocí diody, se aktivuje použitím určitých gest. Skvělé řešení je i mobilní aplikace, se kterou se PAX 3 spojí přes bluetooth. Umožňuje mj. naprogramování libovolné teploty v podobě dodatečného, pátého nastavení teploty, zobrazení všech důležitých parametrů zařízení (teplota, stav baterie apod.), nebo zamknutí zařízení na úrovni telefonu. Aplikace umožňuje také výběr jednoho ze speciálních režimů inhalace, např. Boost přinášející intenzivnější inhalaci nebo Stealth, který zjednodušuje zachování diskrétnosti.

Dojem na mě udělala i velká sada příslušenství od náhradních destiček na dno komory, přes doplněk sloužící k naplnění komory sušinou, dva druhy náustků, víčko na komoru umožňující pouze její poloviční naplnění, čistící sadu nebo nádobky k vaporizaci koncentrátů. Nevelké rozměry a nenápadný vzhled zařízení jsou důvodem, proč je také velmi diskrétní. Při procházce městem jsem inhalováním ze svého PAX 3 vaporizéru nevzbuzoval vůbec žádnou pozornost. K tomu jistě přispěla skutečnost, že na rozdíl od jointu nevydává PAX 3 vůbec žádný zápach, pouze opar, který se okamžitě ztrácí v ovzduší jako je tomu u elektronických cigaret. Z hlediska kamufláže ve městě je to tedy skvělé řešení.

A víte co? PAX 3 to je tak skvělý, že jsem už dva týdny neměl nic do činění s klasickým kouřením. Nebyl důvod. Vaporizace je mnohem lepší! Kdybych si měl tipnout, řekl bych, že podobně bude vypadat budoucnost kouření – zdravě, diskrétně a ekonomicky.

 

Leave a Reply